Sık Sorulan Sorular

Quote

Sık Sorulan Sorular?


 • BuyAdLink.Com Nedir?

  Merhaba, hoş geldiniz :) BuyAdlink.com, performans odaklı bağlantı kurma ajansıdır. Piyasada tanıtım yazısı ve backlink satışı yapan kişiler ve platformlara nazaran, kendi içinde Türkiye pazarında kaliteyi benimseyen ve çalıştığı müşterilere önce kaliteli site sunmayı amaçlayan profesyonel seo uzmanlarından oluşan bir ekiptir.

  Amacımız SEO'da link inşası konusunda çalışmak isteyen uzmanlara, markalara ve ajanslara kısa sürede doğru sonuçlara ulaşabilecekleri web siteleri sunmaktır. Daha fazlasını merak ediyor musunuz? Bizi yakından tanıyın.

 • Web Site İstatistikleri Güncel Mi?
  Evet. Web site istatistiklerimiz 15 günde bir olacak şekilde SEO uzmanlarımız tarafından kontrol edilerek analiz edilmektedir.
 • Spam Siteler Var Mı?
  Endişe etmeyin. BuyAdLink.com 'da spam sitelere yer yok. Ekibimiz sadece bir belirli araçların verdiği sonuca bakarak değil, bütünsel bir değerlendirme sonucunda bu kararı veriyor.
 • PBN Siteler Var Mı?

  PBN ( Paravan Blog Network ) yani paravan blog ağı olarak bilinen ve bir çok satıcının bu zararlı yöntem ile hayal sattığı SEO sektöründe oldukça dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Aslında PBN, SEO'da temel olarak mantıklı bir strateji üzerine kurulup güzel inşaa edilirse, zarardan çok yarara neden olabilir. Fakat art niyetli satıcılar 100 adet alan adı üzerine aynı tema, aynı eklentiler, aynı kategori yapısı kurarak inşaa ettikleri bu yapıda çoğu zaman içerikleri dahi kopya olarak bu networklere girerek kısa zamanda tanıtım yazısı satışı yapmaya çalışıyorlar. Hatta bazıları da ve pa değeri manipülasyonu için sitelerin tamamına belirli bir dönem yüksek oranda ziyaretçi gönderip, hacklink yöntemi ile de satın aldıkları backlink ile kısa sürede bu değerleri de manipüle ederek satış yapıyorlar.

  BuyAdLink'in diğer platformlardan en büyük farkı ise, yaptığımız işi iyi bilmemizden geçiyor! Size zarar verecek piyasa aldatmacalarındansa, uygun fiyatlı site satışı yapıp zarar görmeniz yerine kaliteli siteleri portföyümüze dahil edip memnuniyetinizi kazanmayı hedefliyoruz. Kısacası, Buyadlink.com'da PBN yok!

 • İndirim Var Mı?
  Olmaz olur mu :) Yeni üyelerimizin ilk siparişlerinde kullanabileceği %10 indirim kuponumuz var. Hemen kayıt olun ve sepet sayfasında YENİÜYE10 kuponunu kullanın.
 • Siparişim Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?
  Tarafımıza ulaşan siparişleri en yakın sürede teslim etmeye çalışıyoruz. Genelde bu süreç 3 iş günü olmaktadır. Fakat yayıncılardan kaynaklanan problemlerden ötürü çıkabilecek sorunlarda bu süreç elimizde olmadan uzayabiliyor. Özellikle İngilizce ve Almanca yani yurt dışına bağlı olan sitelerde sipariş sonrası işlemler için 7 gün maximum süre verebiliyoruz.
 • İade Hakkım Var Mı?

  Sipariş "Onay Bekliyor" Durumunda İade:

  Siparişleriniz işleme alınmadan önce destek talebi oluşturarak iade talebinde bulunabilirsiniz.

  Sipariş "Yayıncılara Gönderildi" Durumunda İade:

  Fakat siparişiniz yayıncılara gönderildi durumundan sonra, yayıncılara iletilen içerik sonrasında ( içeriğiniz karşı sitede yayında olmasa dahi ) iadeyi ne yazık ki gerçekleştiremiyoruz :( Çünkü sizden gelen sipariş yayıncıya iletilirken muhasebe departmanımız tarafından yayıncı ödemeleri yapılarak işlemler sağlanmaktadır. Bu nedenle yayıncılar tarafımıza iade yapmadığı için, bizde müşterilerimize "yayıncılara gönderildi " durumundan sonra iade gerçekleştiremiyoruz.

  Sipariş "Tamamlandı" Durumunda İade:

  Sipariş başarı ile tamamlandıktan sonra hiç bir şekilde iade durumu gerçekleştirilmemektedir. O an göndermiş olduğunuz tanıtım yazısı veya iletmiş olduğunuz web sitesinin backlink olarak eklenmesi sonrasında bu durum mümkün olmamaktadır. 

  Hatalı Sipariş İşlemi Durumunda İade :

  Hatalı sipariş işleminde iade prosedürümüz ne yazık ki yoktur. "Siparişiniz tamamlandı" şeklinde tarafınıza gönderilen e-mail sonrasında, size bildirilen linkleri kontrol edip bir sorun var ise " destek talebi " oluşturarak bize bildirirseniz destek ekibimiz hızlıca konuyu çözüme ulaştırabilir. Fakat tarafınıza iletilen " sipariş tamamlandı " maili sonrasında sizden kaynaklı veya yayıncı tarafından yapılan bir hata karşısında ancak düzeltme işlemi sağlanmaktadır. 

  Web Sitesi İstatistikleri Güncel Olmama Durumunda İade :

  Kullanıcılarımıza s.s.s alanlarında, sipariş sözleşmesi gibi alanlarda net ve açık bir şekilde web sitesi istatistiklerinin 15 günde bir güncellendiğini beyan etmekteyiz. Sipariş verdiğiniz tarihten önce güncellenmiş bir web sitesi istatistiği eğer sitemizdeki istatistiklerle aynı değerlere sahip değilse, bu konuda bir sorumluluk kabul etmiyoruz. BuyAdLink olarak müşterilerimize karşı tamamen şeffaf bir süreç yönetiyor ve uyguladığımız sipariş süreçlerinden, web sitesi seçimine kadar tüm süreçleri alenen beyan ediyoruz. Fakat 15 günlük süreç içerisinde değişen istatistiksel durumlarda sorumluluk kabul etmiyoruz.

  Yazıların 1 Yıl Öncesinde Yayından Kalkma Durumunda İade : 

  Garanti verdiğimiz 1 yıl yayında kalma sürecinin öncesinde, içeriğiniz satın aldığınız web sitesinde yayından kalkarsa, koşulsuz para iade hakkınız vardır. Bu konuyu e-mail veya destek talebi üzerinden tarafımıza bildirerek süreci başlatabilirsiniz.
 • Ödeme Yöntemleri Nelerdir?
  Web sitemizden sadece kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Destek Ekibi Hangi Gün ve Saatlerde Çalışıyor?
  Destek ekibimiz Pazartesi-Cuma günü 09:00 - 18:00 arasında çalışmaktadır.
 • Markalar İçin Ayrıcalıklarınız Nelerdir?
  Markaların SEO çalışmaları için, link alımı ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. BuyAdLink'de marka olarak satın alma yapmak istiyorsanız markalar için buyadlink sayfasını ziyaret edin ve formu doldurun, size özel her siparişinizde geçerli %10 indirim hakkı tanımlayalım.
 • SEO Uzmanları İçin Ayrıcalıklarınız Nelerdir?
  SEO Uzmanları için link alımı ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. BuyAdLink'de SEO Uzmanı olarak satın alma yapmak istiyorsanız seo uzmanları için buyadlink sayfasını ziyaret edin ve formu doldurun, size özel her siparişinizde geçerli %10 indirim hakkı tanımlayalım.
 • Ajanslar İçin Ayrıcalıklarınız Nelerdir?
  Ajansların SEO müşterileri için, link alımı ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. BuyAdLink'de Ajans olarak satın alma yapmak istiyorsanız ajanslar için buyadlink sayfasını ziyaret edin ve formu doldurun, size özel her siparişinizde geçerli %10 indirim hakkı tanımlayalım.
 • Web Sitemi BuyAdLink'de Listelemek İstiyorum!
  Hay Hay.. Web site sahipleri için özel çalışma talebimiz var. Web sitenizden tanıtım yazısı veya backlink satmak ister misiniz? BuyAdLink'de web sitenizi listelemek istiyorsanız satıcılar için buyadlink sayfasını ziyaret edin, formu doldurun ve değerlendirme aşamasının olumlu olması halinde beraber çalışalım.
 • Hangi Siteyi Seçeceğime Karar Veremiyorum, Yardım Eder Misiniz?
  Elbette! SEO uzmanlarımız ücretsiz danışmanlık sağlıyor. Hemen sağ üst tarafta yer alan " Yardım Alın " butonuna tıklayın, formu doldurun seo uzmanlarımız sizinle iletişime geçsin, web siteniz için en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olsunlar.

Cevaplar Yetersiz Mi Kaldı?

Bizimle iletişime geçerek tüm soru ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz..